YÖNETİM KADROSU

YÖNETİM KADROSU

Fatih AY

Yönetim Kurulu Başkanı

fatih.ay@garantialsat.com.tr


Ömer Çetinsaya

Yönetim Kurulu Üyesi

omer@garantialsat.com.tr


Bart Smits

Yönetim Kurulu Üyesi

bart.s@garantialsat.com.tr


Khalid Al Shammari

Orta Doğu Bölge Ceo

khaled@garantialsat.com.tr


Mukaddes Güloğul

Yönetim Kurulu Üyesi

m.esen@garantialsat.com.tr


Sinem Güloğul

Yönetim Kurulu Üyesi

s.gulogul@garantialsat.com.tr


Didem Güloğul

Yönetim Kurulu Üyesi

d.gulogul@garantialsat.com.tr


Mbraka Ljohiy

Yönetim Kurulu Üyesi

m.ljohiy@garantialsat.com.tr


Muhsin Yılmazer

Genel Müdür

m.yilmazer@garantialsat.com.tr


Caroline Karaki

Orta Doğu Bölge Yöneticisi

caroline@garantialsat.com.tr


Serdar Toros Cengiz

Birleşik Krallık Bölge Yöneticisi

s.cengiz@garantialsat.com.tr


Rolf Dunkelmann

Avrupa Bölge Sorumlusu

rolf.dunkelmann@garantialsat.com.tr


Kazım Biçen

Yatırım Danışmanı

kazim@garantialsat.com.tr


Ahmed Halil

Orta Doğu Bölge Sorumlusu

ahmedhalil@garantialsat.com.tr


Hayrullah Kutun

Almanya Sorumlusu

hayrullah.kutun@garantialsat.com.tr


Sefa Gümüşoğlu

Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

sefa@garantialsat.com.tr


Cem Ertaş

Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

cem@garantialsat.com.tr


Salman Albahr

Katar Sorumlusu

s.albahr@eurasiafund.co.uk


Nader Al Khalfan

Bahreyn Sorumlusu

n.alkhalfan@garantialsat.com.tr


Jetmir Gjyzari

Avrupa Bölge Sorumlusu

jetmir@garantialsat.com.tr


Eiman Quddoumi

Orta Doğu Bölge Sorumlusu

eiman@garantialsat.com.tr


Dinçer Bayır

United Kingdom Bölge Sorumlusu

dincer@garantialsat.com.tr


Myxhahit Hashuka

Balkanlar Bölge Sorumlusu

m.hashuka@garantialsat.com.tr


Muhammed Öçmaz

Asya Bölge Sorumlusu

muhammed@garantialsat.com.tr


Nidal Khalid Mohd Alwohoush

Birleşik Arap Emirliği Bölge Sorumlusu

n.alwohoush@garantialsat.com.tr


Kasım Gümüş

United Kingdom Bölge Sorumlusu

k.gumus@garantialsat.com.tr


Abdülkadir Alim

Avrupa Bölge Sorumlusu

a.alim@garantialsat.com.tr


Motiur Rahman

Bangladesh Sorumlusu

m.rahman@garantialsat.com.tr


Mohamad Sediq Sami

Afganistan Sorumlusu

m.sami@garantialsat.com.tr


Gülşen Işık

Rusya Bölge Sorumlusu

gulsen@garantialsat.com.tr


Amanuddin Ali Mohammadi

Afganistan Sorumlusu

a.mohammadi@garantialsat.com.tr


Suna Yılmaz

Finans Müdürü

muhasebe@garantialsat.com.tr


Bayram Gökbulut


Fatma Pehlivanlar