HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Garantialsat Yatırım A.Ş. 2002 yılından beri faaliyet gösteren bir yatırım fon şirketidir. Garantialsat öncelikli yatırımlarını yerli ve yabancı yatırımcılar için gayrimenkul alanında değerlendirmiş, sonrasında finans kuruluşları ve yatırımcıları ile uluslararası projeler gerçekleştirmiştir.

Dünyanın hemen her ülkesinde iş ortaklarımız, yatırımcılarımız ve güçlü ilişkiler kurduğumuz uluslararası finans kuruluşları vardır. Londra, Kuveyt, Dubai, Doha, Dakka ve daha birçok şehirde ofisler açmış ve temsilcilikler kurmuştur.

Garantialsat Yatırım A.Ş., 19 Şubat 2021 tarihinden itibaren dünyanın en büyük fon şirketlerinden biri olan ve yaklaşık 53 Milyar Dolar’lık sermayeyi yöneten Northstar Corporate Finance LLC & Geneva Capital Group ile yeni bir stratejik iş birliği anlaşmasını imzalamıştır. Garantialsat, imzalanan bu anlaşma ile Northstar Corporate Finance LLC & Geneva Capital Group’un Türkiye, Bosna Hersek, Makedonya, Sırbistan, Karadağ, Hırvatistan, Arnavutluk ve Kosova ülkelerindeki tüm projelere finansman sağlama ve kredi kullandırma haklarının tamamına tek başına sahip olmuştur. Bu gücümüzü öncelikle hazine garantili projelerde sanayi, altyapı, gayrimenkul, inşaat, enerji ve doğal kaynaklar alanlarında ve ayrıca havacılık ve uzay, tarım ve gıda endüstrisi, ticari hizmetler, çevre dostu teknoloji, tüketim ürünleri, e-ticaret, hisse senedi piyasaları, finansal hizmet sağlayıcılar, sağlık sektörü, ilaç ve eczacılık endüstrisi, IT sektörü, biyoteknoloji, medya, kâğıt ve ambalaj, özel sektör girişimleri, toptan perakende satış ve distribütörler, taşımacılık, lojistik ve turizm sektörlerinde kullanıyor olacağız.

Garantialsat Yatırım A.Ş. 20 yıla yaklaşan deneyimiyle gayrimenkul ve diğer alanlardaki yatırımlarına global perspektifte bakarak hem ülkeler arası iş birlikleri kurmuş, hem de ülkemize çeşitli yatırımlar ve yatırımcılar getirmiştir.