Referanslar

Referanslar

Yavuz Zeren & Candan Ortay - Belçika

Sıcak bir ağustos ayında Beykent'te harıl harıl daire ararken, Doğa Panorama Satış ofisinde kendimizi bulduk. Güleryüzle karşılanıp, gayet güzel ve detaylı olarak bilgilendirildik. Birkaç daire gösterildikten sonra ve aldığımız bilgiler doğrultusunda oturacağımız daire için kararımızı hemen verip aldık. Çok da iyi yapmışız. Burada Ufuk Bey'in efendiliği ve ilgisine çok teşekkür ederiz. Bize yatırım olarak da bir daire alın dedi. Bir daire daha aldık. İster oturmak için ister yatırım için daire alacaklara şiddetle tavsiye ederim. Güven içinde alın.


Sema Baş - İstanbul

Biz Garantialsat ailesini, kendimize denize bakan, doğa ile iç içe bir daire bakarken, bir tanıdığımızın vasıtası ile tanıdık. Tanıştığımız ilk günden itibaren sıcak kanlı ve ilgili yaklaşımlarıyla bizleri kaliteli, alırken kazandıran en uygun daire seçeneklerini sunrarak bugün yaşamış olduğumuz dairemizi almamıza vesile oldukları için Garantialsat ailesine teşekkür ediyoruz.


Jamal Nasseer Noorzaie - United States of America

Biz, aradığımız deniz manzarası, sessiz komşular, kaliteli inşaat, alışveriş merkezi ve restauranta yakın bir daireyi aramak için İstanbul'un bir çok yerine baktık fakat aradığımızı Doğa Panorama projesi verdi. Garantialsat personeli nazik ve etkili olarak işlerimizi sağladılar. İlk günden itibaren kendimizi evimizde hissettirdiler. Gerçekten yeni evimizde zaman geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Istanbul Türkiye de sorunsuz harika bir yer arayan herkese Doğa Panorama'yı öneririrz.


Iman Qaddoumi - Kuwait

Benim yatırımın sizin saygın şirketiniz sayesinde en iyi yatırımım sayılır. Desteğiniz için teşekkür ederim.


İbrahim Kaya- İstanbul

Garantialsat firmasına yatırım yapmak için geldiğimde ellerinde bulunan portföyden bana uygun daireyi sundular. Gerçekten de en uygun bütçe seçenekleri ile doğru bir yatırım yapmamı sağladılar. Bunun için Garantialsat'a teşekkür ederim.


Leyla Köse - İstanbul

Güzel hizmet aldık. Gayrimenkul alış esnasında çok kolaylık sağladılar. Çok memnun kalarak Garantialsat'tan daire sahibi olduk. Teşekkür ederiz.


Yunus Al Arac - Katar

Garantialsat Gayrimenkul Yatırım A.Ş.'ye Türkiye'de bir daire sahibi olmamıza vesile oldukları ve verdikleri hizmetlerden dolayı saygılarımı sunuyor şükranlarımı iletiyorum. Bu yardım destekleri sayesinde artık Türkiye'de ikinci bir daire almak istiyoruz.


Macide Karaduman - İstanbul

Ben  Garanti Al Sat'tan 2013 yılında daire satın aldım  kendilerinden her konuda çok memnun kaldı. Evi gösterirken satın alma işlemlerinde taşınmada hep yardımcı oldular  benimle ilgilenen İlker bey harika bir insandı sanki kendi oğlum gibi güvendim saygılı seviyeli  dürüst  daha önceki emlakçılardan çok yanlışlık gördüğüm için bu beni çok mutlu etti gene ev alırsam veya yakılarıma tavsiyem Garanti Al Sat.

Teşekkürler


Ebru Tülümen - İstanbul

Satış ofisine girdiğim andan itibaren güler yüzle karşılandım. Bizimle ilgilenen satış ekibindeki beyefendi her anlamda,  gerek sitenin etrafını ve daireleri tanıtım aşamasından ödeme kolaylığı ve satış sırasındaki işlemler konusunda son derece yardım etti. Teşekkürler Garantialsat...